Dołącz do naszego zespołu!

Z nami możesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć doświadczenie, zyskać stabilną pracę i stać się częścią zespołu, który ceni sobie dobrą atmosferę współpracy.

Specjalista ds. kadr i płac

Zadania na stanowisku to m.in.:

  • Wspieranie Klienta w obszarze praktycznego stosowania przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wyliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników i osób na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Rejestracja w systemie ZUS osób nowozatrudnionych i członków ich rodzin, zgłaszanie zmian, wyrejestrowywanie zwolnionych oraz stały nadzór nad dokumentacją ZUS
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS, PUP)

Poszukujemy osoby, która:

  • zna od strony praktycznej zagadnienia z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i/lub ubezpieczeń społecznych  lub wykazuje gotowość do intensywnej nauki w tym zakresie
  • właściwie interpretuje przepisy prawa i jest gotowa do stałego monitorowania zmian w tym zakresie
  • jest samodzielna, dokładna i potrafi wykonywać pracę w oparciu o wyznaczone terminy
  • przejawia inicjatywę i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • sprawnie obsługuje komputer i jest gotowa do pracy na dedykowanych programach komputerowych (po przeszkoleniu)
  • jest komunikatywna i nastawiona na budowanie profesjonalnych relacji z Klientami oraz współpracę w zespole
Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac lub staż pracy w biurze rachunkowym w obszarze usług kadrowo-płacowych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku 7:30-15:30)
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych (od początku zatrudnienia)
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV na adres:
ewelina.oska@rekawek.com.pl
(w tytule maila: "Rekrutacja Kadry")

Opublikowano w dniu 04.06.2021 r.